TRENINGI PERSONALNE

Treningi personalne z trenerem osobistym Wrocław Krzyki

Trening personalny Wrocław

Fitness Ogólnorozwojowe Sporty walki Boks MMA Cardio Crossfit

Trening Cardio

Cardio lub też kardio to skrót od słowa „cardiovascular”, czyli sercowo-naczyniowy. Jak sama nazwa wskazuje, ćwiczenia cardio angażują przede wszystkim nasz układ sercowo-naczyniowy, co sprawia, że poprawiają naszą wydolność, wytrzymałość, obniżają tętno spoczynkowe oraz ciśnienie krwi, a także poprawiają poziom energii i, zwłaszcza wykonywane na świeżym powietrzu, odporność.

Trening Fitness

Fitness jest jednym z najbardziej uniwersalnych i zdrowych treningów. Fitness trenują mężczyźni i kobiety, seniorzy i dzieci. Ten rodzaj ćwiczeń polecany jest też kobietom w ciąży. Określenie fitness stosuje się do zajęć z aerobiku, ćwiczeń odchudzających, treningów wzmacniających czy wydolnościowych zawierających w sobie wiele specjalizacji.

Treningi personalne Wrocław Krzyki

PIERWSZE SPOTKANIE I OMÓWIENIE TRENINGU PERSONALNEGO

Przychodzi pora naszego spotkania przed treningiem personalnym, to tu i teraz Twoja przemiana się zacznie. Emocje są jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ rozpoczynamy proces tworzenia nowego Ciebie. Troszkę adrenaliny jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło.

Zastanów się jakie są Twe oczekiwania w stosunku do naszej wspólnej pracy. Zależy Ci na bardzo szybkich efektach? Mi w pierwszej kolejności zależy najbardziej na Twoim zdrowiu. Wyszczuplające efekty niech będą pozytywnym skutkiem ubocznym, uwierz mi tak to się dzieje – prawie bez naszej ingerencji. Kluczowe jest stosowanie się do wszelakich wskazówek (których nigdy nie szczędzę), wówczas jak efekt domina zacznie się naprawa Twojego ciała i całego organizmu.
Zapytam Cię o choroby, aktualne badania lekarskie, kontuzje powypadkowe i inne problemy ze zdrowiem. Jest to bardzo ważne podczas prowadzenia treningu personalnego i w tej kwestii nie może być żądnych niedomówień.

Trening dla dzieci

treningi dla dzieci z trenerem personalnym wrocław krzyki

Trening dla młodzieży

treningi dla młodzieży z trenerem personalnym wrocław krzyki

Trening dla dorosłych

treningi dla dorosłych z trenerem personalnym wrocław krzyki

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA TRENINGU PERSONALNYM?

Hmm, nie bardzo lubisz podnosić ciężarków? Rozumiem, że torby ze sklepu nosi za Tobą Twój dozgonnie wierny paź. A na poważnie siła Twych mięśni jest bardzo ważna, aby sprawnie funkcjonować co dzień – teraz, jak i w przyszłości. Trening oporowy z użyciem ciężarów – hantli, sztang z właściwie dobranym ciężarem pomoże Ci stworzyć zgrabne, jędrne ciało i ostatecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Czy wiesz, że im więcej masz mięśni – tym więcej kalorii spalasz nawet śpiąc? Ciekawe, prawda?

Trening cardio - efekty, wskazania, przeciwwskazania

Conversions fall by 12% for every extra second a webpage takes to load. If you want people to engage with your brand and improve the performance of your campaigns, you have to speed things up. AMP offers a way for you to give users a faster experience everywhere -- on ads, landing pages or your entire website.

GDZIE BĘDZIEMY ĆWICZYĆ PODCZAS TRENINGU PERSONALNEGO?

Siłownia to w Twoim mniemaniu miejsce, gdzie unosi się testosteron w powietrzu? Nie masz ubrań sportowych z najnowszej kolekcji Adidasa, a trampki pamiętają czasy liceum? Trudno, to nie ubrania ćwiczą tylko Ty! Masz się czuć wygodnie, a reszta to bardzo mało istotne problemiki, albo powiedzmy sobie wprost – wymówki. Nie masz bladego pojęcia co to martwy ciąg, bądź refowanie bukszprytu? Każdy z nas kiedyś zaczynał, więc się tym nie przejmuj. Jestem z Tobą ja! Zadbam o poprawną technikę i razem wypracujemy wzorce ruchów, które zostaną z Tobą do końca Twojego życia.

Zajęcia grupowe czy trening siłowy z trenerem personalnym?

Zajęcia grupowe są bardzo fajną formą aktywności. Są ludzie, którzy czerpią z nich dużą przyjemność, a uczestnictwo w nich traktują wręcz jako formę rozrywki. Owszem, zajęcia te często przynoszą efekty (pod warunkiem, że na nich ćwiczymy a nie udajemy że ćwiczymy).

Udostępnij znajomym w mediach społecznościowych lub email